Uudised
*

Viimsi Invaühingu talvelaager Narva- Jõesuus.

21.02.2019

Pildigalerii - Laagri pildistas üles Henelyn Kandver

Viimsi Invaühingu talvine perelaager sai alguse 15. veebruari pealelõunal, kui lõbus reisiseltskond alustas Viimist bussisõitu Narva-Jõesusse, Meresuu spasse.  Sõit oli pikk, aga ununes kohe, kui hotellitoad sai üle vaadatud, natuke end värskendatud ja kosutavale õhtusöögile mindud. Peale mängu- ja meisterdamistoas laagri avamist ning vanade heade tuttavatega tervistussõnade vahetamist, sikutasid ootusärevuses lapsed vanemaid varrukast kibekähku sooja ja mõnusasse spasse. Spa oli hubane ja ju leidus kõigile seal meelepärast. Elevust tekitas muidugi õues olevad basseinid kuid ka päris pisikeste põnnide bassein oli oma vett pritsiva krokodilli, mao ja papagoi tõttu põnev.  Ka saunade valik oli piisav, kõik said valida omale lemmiku, oli auru, soola ning muidugi kuumust.
Järgmine päev tervitas meid päikesega. Peale hommikusööki saidki huvilised minna, libedusest hoolimata, õue ilma nautima. Samas oli avatud pea terve päeva ka meisterdamis- ja mängutuba, kus tegevusjuhendajateks seekord Aet ja Karin. Lauamänge terve virn, paberid ja pliiatsid joonistamishuvilistele. Sai proovida ka kätt ja kunstimeelt purkide peale klaasivärvidega maalides või hoopis meisterdada endale Narva-Jõesuu teemaline lauamäng. Merle juhendamisel sai ka helkuri-, kõrvarõngaste- ja kaelakeedekogu lisa, ikka laagriliste enda maitse ja oskuste järgi seatud iluasjakesed.
Muidugi ei puudunud ka sellest päevast spas elu nautimine ja sõpradega vees hullamine.
Loodetavasti said kõik pered sellest väikesest perepuhkusest energiat ja jõudu, et kevad siinmail ära oodata!

Täname Viimsi Invaühingu heategevusballist osavõtjaid, tänu kellele oli see laager võimalik! Kõige pikemad paid Viimsi, Haabneeme ja Randvere kooli heategevuslaatedel osalenud lastele ja lastevanematele! Olgu te päevades armastust ja te süda hoitud!

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa