Uudised
*

Tulekul on heategevuslik aastalõpu ball.

07.11.2010

4. detsembril toimuva heategevusliku balli peaesinejaks on publiku lemmik ansambel Apelsin.

Sel aastal toimub MTÜ Viimsi Invaühingu ja Viimsi Kooli koostöös korraldatud heategevuslik ball laupäeval, 4. detsembril algusega kell 19.00. Õhtujuhtideks on Romi Hasa ja Andres Dvinjaninov. Toimuvad mitmed traditsiooniks saanud tegevused ning pakutakse ka uusi ja põnevaid üllatusi.

Paljude viimsilaste hulgas populaarseks saanud heategevuslik ball toimub ka sel aastal mitmete firmade ja toetajate koostööna. Tänavuseks kõige suuremaks toetajaks on Soome firma Heste OY, kelle poolt on kogu ballil pakutav toit ning toiduvalmistamisteenus (tooraine ja ka kokad). Kõik see jõuab Viimsisse üle lahe Soomest lahkete sponsorite abiga (suured tänud Juha Rantanenile ja tema abikaasale Tiia Kaur Rantanenile!).

Ballilt ei puudu ka oksjon, kus taaskord on kunstnikud ning mitmed Viimsi valla avaliku elu tegelased välja pannud kunstilisi ning eripäraseid oksjoniesemeid. Toimub ka loterii, kus kõikide piletiostjate vahel loositakse välja põnevaid ja huvitavaid esemeid ning kinkekaarte.

Heategevusballil kogutud tulu läheb Viimsi erivajadustega lastele ürituste organiseerimiseks.

Kutsete soetamiseks on mitmeidvõimalusi: Viimsi Koolis saab tööpäeviti kella 9–15 kutseid osta kooli peaadministraatorikäest. Samuti saab pääsmeid Viimsi Vallavalitsuse infoletist ning helistades telefonil 50 59 388 (Jana).
Novembrikuus maksab kutse ühele 350 krooni, alates 1. detsembrist 450 krooni.
Kui on plaan suurema seltskonnaga ballile tulla, on võimalik broneerida ka laudu (lisainfot saab kutset ostes). Võimalik tasuda ka ülekandega (Hansapank, a/a 221026358968, MTÜ Viimsi Invaühing. Selgituseks märkida: ball, maksja nimi).

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa