Uudised
*

Juubeli ball

13.12.2016

Laupäeval, 10-ndal detsembril toimus Viimsi koolis 10-nes Viimsi Heategevusball. Sellel juubelihõngulisel ballil koguti Viimsi erivajadustega laste toetuseks 14 211 eurot. Oma suure panuse sellesse andsid ka Viimsi koolide lapsed, kes kogusid heategevusballile eelnenud nädalal toimunud laatadel Viimsi erivajadustega laste toetuseks 4579 eurot.

Pildidgalerii autor Henelyn Kandver

Ballikülalisi oli sel aastal pea nelisada, neid kõiki tervitasid ja tänasid balli alguses Viimsi Invaühingu erivajadustega laste emad ja isad. Suur rõõm on tõdeda, et meie valla rahvas on väga kokkuhoidev ja sõbralik ning märgatakse ka neid, kes abi vajavad. Kogutud toetusega saavad Invaühingu lapsed ja noored osaleda laagrites ja teraapiates. Paljudel peredel, kus kasvamas erivajadusega laps ei ole lapse erivajadusest tingitud lisakulude tõttu materiaalne toimetulek kerge, tihti lisanduvad sellele veel mure lapse tervise ja tuleviku pärast ning vanemate piiratud võimalus tööl käia, siis on toetus suureks abiks.

Seekordse Heategevusballi peaesinejaks oli nagu ka 10 aastat tagasi Bel-Etage Swingorkester koos Nele-Liis Vaiksoo ja Mart Sanderiga. Suurepäraseid esinejaid jagus õhtusse veelgi- Kristel Aaslaid ja Peter Põder, Tiina Adamson,  Naatan Hollmann, Liina Ariadne ja Ita-Riina Pedanik, Kätlin Puhmaste, Lemme Randma, Mari-Liis Rahumets ja Kertu Koldre, Andrus ja Andreas Kalvet, The Ilves Sisters ning ETA Tantsutrupp Le Royal.

Toimusid juba traditsiooniks kujunenud heategevuslik loterii ja avatud oli ka fotonurk. Loterii oli ka seekord väga menukas. Elevust tekitas mitmekülgne auhinnafond, sealhulgas peavõidud.

Peolaua kattis tunnustatud kokk Riinu Rätsep koos abilistega.

Ilutulestik oli seekord eriti suurepärane vaatemäng, efekt oli nii võimas, et saali läbisid mitu korda rõkkavad ovatsioonid ja aplausid. Igaaastane Viimsi Heategevusballi ilutulestik saab teoks tänu ühele Viimsi Invaühingu perele ja Ruf´ile. See pere teeb seda oma poja mälestuseks, enne kui nende poeg kaotas võitluse raskele haigusele, armastas ta koduaknast Heategevusballi ilutulestikku vaadata.                 

Tahame kõiki toetajaid tänada! Ball poleks teoks saanud, kui ei oleks olnud suurt hulka vabatahtlikke, kes balli korraldusel ja ettevalmistusel abiks olid ning samuti lahkeid firmasid, kes aitasid. Suured tänud kõikidele esinejatele, balli korraldajatele ja abilistele, inimestele, kes loteriisse auhindu annetasid ning ballikülalistele, kes pidasid vajalikuks ballikutse lunastada ning sellega oma panuse heategevusse anda.

Ilusat jõuluaega soovides,
MTÜ Viimsi Invaühingu juhatus

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa