Uudised
*

Talvine perelaager Terviseparadiisis

22.02.2016

Pildigalerii

Viimsi Invaühingu talvelaager sai avalöögi 19. veebruaril, kui asuti Viimsist bussi ja autodega Pärnu poole teele. Tee tundus pikk, eriti ootusärevuses lastele. Saabudes ootas meid lumine Pärnu ja Pärnu Terviseparadiis. 

Peale maitsvat õhtusööki, kuulutati, ilma suurema pidulikkuseta, laager avatuks. Pered, kus lapsed olid kannatlikult veekeskusesse pääsu oodanud, seadsid sammud basseinide ja liumägede suunas. Põnevat tegevust leidus ka meisterdamis- ja mängudetoas küllaga. Lahti oli pakitud hulganisti puslesid, raamatuid, erinevaid mänge nii suurematele kui ka väiksematele, klotsidest lauamängudeni. Veemõnudest ja mängimisest väsinuid ootas mugav tuba ja pehme voodi. 
Laupäeval, 20. veebruaril, oli terve päeva avatud nii veekeskus kui ka meisterdamis- ja mängudetuba.  Lapsed said meisterdada õpetaja Kristi juhendamisel lõbusaid pesulõksust liblikad või teha makaronidest kaelakeed.  Õpetaja Kristina näitas, kuidas vahvaid templeid valmistada. Peale mõningast nokitsemist, said sellega hakkama emad-isad ning osavad lapsedki. Soovijad said meisterdada helkureid, Merle oli valmistatud terve kotitäie erinevaid helkureid näidiseteks. Näidiseid olid kaunid ning tegid osavalt reklaami, paljud emad ja lapsed soovisid sarnaseid ise ka järgi teha. Kahel päeval kokku tehti Merle juhendamisel üle 30 uhke helkuri.
Veekeskuseski oli valikuvõimalust. Julgetel oli võimalus teha vettehüppeid lausa 4 meetri kõrguselt ja minna sooja veega välibasseini. Lõbus oli ka neljast erinevast liutorust ja kärestikulisest mägijõest alla tuhiseda. Rahulikumale nautlejale sobis hästi sooja veega mullivann. Pisikestele veesõpradele oli väikese liumäega, vihma ja mullitajaga lastebassein. Ei puudunud ka Soome- ja aurusaun.
Pühapäeval, 21. veebruaril, peale hommikusööki, algas Pärnust tagasisõit Viimsisse. 

Ka koduvallas oli vahepeal lund juurde sadanud, see andiski peale tubast laupäeva toreda võimaluse ka õues möllata ja kasvõi lumememm teha.

Täname kõiki laagris osalejaid toreda seltskonna eest ja toetajaid, kelle toel see kõik võimalikuks sai!

 

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa