Uudised
*

Üheksas heategevusball

11.11.2015

On saabumas jällegi aasta viimane kuu ja aeg on mõelda kinkidele neile, kellest hoolime ja peame oluliseks. Jõuluaeg on imeline, sest siis tehakse kingitusi ja mis saab olla kaunimat, kui ühendad kingituse ühe heateoga! Juba üheksandat korda korraldame heategevusballi, millest saadav tulu läheb Viimisi erivajadustega laste toetuseks. Nende aastate jooksul on paljud neist saanud suureks ja nii mõnigi on läinud taevasse ingliks. Üheksa aastaga oleme selgeks saanud, et väga paljud inimesed hoolivad neist, kes on sündinud eriliseks.

 

Soovime Sind koos lähedastega kutsuda aastalõpu Heategevusballile. Pakume Sulle võimalust teha kingitus kõigile, kes Sulle kallid ja aidata meil koguda raha 2015. aasta perelaagriteks, erinevateks teraapiateks ja perepäevadeks.

Sellel aastal tulevad meie peoõhtut juhtima Egon Nuter ja Liina Tennosaar. Kohal on meie sõbrad – ansambel „Swingers“,  Marju Länik ja Uku Suviste. Sind ootab rikkalik paolaud, loterii unustamatute auhindega ja keskööl ilutulestik. .

Las olla Sinu kingituseks sel aastal üks heategu, mida naudid koos oma kõige lähedasematega!

Heategevusball toimub 19. detsembril algusega kell 19.00 Viimsi koolis. 10. detsembrini maksab kutse ühele 25 EUR, alates 11. detsembrist 30 EUR. Ballikutsed on võimalik soetada e-post: inva [ät] viimsivald.ee või telefonil 5059388. Kutsete eest on võimalik tasuda MTÜ Viimsi Invaühing arvele, Swedbank EE842200221026358968 (selgitusse märkida: ball ja maksja nimi).

Kui Sul ei ole võimalik endal osaleda,  aga Sul on sõpru, kellel arvad selline võimalus olevat, siis palun anna neile see informatsioon edasi ja Sa oled juba teinud heateo.

Me kallistame mõttes kõiki, kes on panustanud meie ühistesse tegemistesse eelnevatel  aastatel ja usume, et sel aastal leiame endale palju uusi sõpru.

Me oleme erilised, kuid teame, et üheskoos on tore elada ja midagi ei ole võimatut! 

Ilusat lähenevat jõuluaega soovides ja peatset kohtumist oodates!

Väike ülevaade 2014 aasta ballist.

Viimsi Invaühingu pere

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa