Uudised
*

Meie oma ball

22.11.2013

Taas on tulemas heategevuslik Viimsi aastalõpuball. Seekord 7. detsembril ja, nagu traditsiooniks kujunenud, ikka Viimsi Koolis.

Tantsuks mängib kuulus Rock Hotel. Üles astuvad Randvere pasunakoor ja tantsuansambel Lee, meeleolu loovad Heidi Tamme ja tantsuklubi Flex esinejad – aga sellega pole esinejate loetelu veel ammendatud. Õhtut juhivad Laura Kõrvits ja Vladas Radvilavicius.

Toimuvad kunstioksjon ja loterii. Okonile minevate taiestega saaB tutvuda SIIN

Traditsiooniliselt saab enne kella 23 näha ilutulestikku. Suupistelaua eest kannab hoolt personaalkokk ja Radisson Blue SAS Hotelli esindaja Riinu Rätsep, kes ka menüü koostab. Suur peotort tuleb Radissoni hotellist Olümpia. Kogu suupistete kraam on headelt sponsoritelt.

Õhtut juhivad Laura Kõrvits ja Vladas Radvilavicius. Toimuvad kunstioksjon ja loterii. Oksjoni kohta ilmub peagi info meie kodulehel. Traditsiooniliselt saab enne kella 23 näha ilutulestikku. Suupistelaua eest kannab hoolt personaalkokk ja Radisson Blue SAS Hotelli esindaja Riinu Rätsep, kes ka menüü koostab. Suur peotort tuleb Radissoni hotellist Olümpia. Kogu suupistete kraam on headelt sponsoritelt.

Mullu koguti heategevusballiga MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste heaks 9190 eurot.

Ühingu juhatuse esinaine Jana Skripnikov ütles, et invaühing kasutab balliga kogutud raha invalaste heaks, s.h perelaagrite, erinevate teraapiate ja muu vajaliku kaasamiseks. Skripnikov rõhutas, et see ball on mõeldud kogu valla rahvale ning kõik on teretulnud. Korraldajad on arvestanud kuni 500 külalisega.

Ballikutse hind on 1. detsembrini 25 €, seejärel 30 €. Kutseid saab osta vallamaja infoletist ja Viimsi Koolist peaadministraatorilt.

Mis võib olla toredamat kui veeta õhtu oma koduvalla ballil, tantsida väga tuntud ja suurepärase Rock Hoteli saatel ning tunda rõõmu sellest, et oma osavõtuga peost teeme kellelegi ka head!

MTÜ Viimsi Invaühingu asutasid 2004. a erivajadustega laste vanemad. Heategevusball on ühingu kõige suurem ja peamine annetuste allikas, kuid annetusi on teinud ka firmad ja eraisikud.

Ülevaadet Viimsi aastalõpu heategevusballist 8. detsembril 2012 Viimsi Koolis saab vaadata SIIT

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa