Uudised
*

Aastalõpuball pakub säravat meelelahutusprogrammi

23.11.2012

Laupäeval, 8. detsembril kell 19.00 toimub Viimsi Koolis heategevuslik aastalõpuball, mille eesmärgiks on koguda tulu Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks. Ballil on särav meelelahutusprogramm, põnevate auhindadega loterii, traditsiooniline oksjon ning veidi enne keskööd ootab kõiki ballikülalisi üllatus!

Ballil esinevad nii populaarsed lauljad kui karismaatilised tantsijad
Tänavuse balli õhtujuhtideks on Vanilla Ninja asutajaliige ja kultuurikeskuse Lindakivi direktor Katrin Siska ning lootustandev noor koreograaf Ingmar Jõela. Balli meelelahutuslikus programmis esineb superstaar Artjom Savitski, kelle omanäoline muusika on paljude lemmikuks saanud. Publiku ette astub ka Pirjo Levandi, keda klaveril saadab Kaisa Laasik. Kes veel mäletab, siis populaarses laulusaates „Laululahing” laulis ennast eestlaste südamesse Nukuteatri koor, kes on ka ballil üks populaarsemaid esinejaid. Õhtu peaesinejaks ja tantsitajaks on Politsei- ja Piirivalveorkester koos Airi Allvee ja Silver Laasiga.
Silmailu ja tantsuosavust pakuvad võistlustantsuklubi Esperanza kaunid võistlustantsupaarid ning klubi „Danceact” kuum tangopaar. G. Otsa nim. Muusikakoolist tuleb kõiki ballikülalisi tervitama noortest ja säravatest löökpillipoistest koosnev grupp, kes esitavad kolmele trummikomplektile kirjutatud lugusid. Löökpillieriala õpivad ja grupis mängivad Ivo Lain, Kaspar Ernesaks ja Madis Kapkosilk.
Veel näeb ballil kellamänguansamblit ning mõned esinejad jäävad ka saladuseks, et külalistel oleks põnevam programmi jälgida.
 

Traditsioonilised balliüllatused toimuvad taas
Ballilt ei puudu ka sel aastal armsad ja traditsiooniliseks saanud tegevused nagu loterii ja oksjon, kust on võimalik soetada hinnalist kunsti ja samas toetada ka erivajadustega lapsi. Kell üksteist lennutatakse taevasse suurejooneline ilutulestik ning kogu õhtu jooksul saab lasta end koos lähedaste ja sõpradega fotole jäädvustada. Pakutakse imemaitsvaid suupisteid ja kaetud on ka suurepärane magusa laud.
Balli korraldajateks on MTÜ Viimsi Invaühing, Viimsi kool ning Viimsi vald.
 

Kuidas saada ballikutseid
Ballikutseid saab soetada Viimsi Koolist tööpäeviti kella 9.00-15.00 (küsida kooli administraatorit). Pääsmeid saab osta ka Viimsi Vallavalitsuse infoletist. Info ja müük: inva [ät] viimsivald.ee, 50 59 388 Jana. Pääsmete eest saab tasuda ülekandega (Swedbank, 221026358968, MTÜ Viimsi Invaühing. Selgituseks märkida: ball, maksja nimi). Novembrikuus maksab kutse ühele 25 eurot, 1. detsembrist 30 eurot. Suurema seltskonna jaoks saab broneerida ka laudu.
Tulge ballile ja veetke üks unustamatu õhtu lähedaste ja sõprade seltsis!

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa